درباره ما

درباره ما

شرکت ایـده پـرداز پـرارین (سهامی خاص) از سال 1392، با رویکرد تامین و عرضه محصولات نظارت تصویری، تجهیزات شبکه و لوازم جانبی و همچنین ارائه راهکارهای نوین و جامع، فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه به عنوان نماینده انحصاری سیستم های نـظارت تـصویـری هنسل کره و وگا چین در ایران فعالیت می کند. ایـده پـرداز پـرارین با تکیه بر شبکه فروش گسترده خود مصمم است ضمن ارائه کالا و خـدمات در سـراسر کشـور گامی مهم در جهت رضایت مشتـریان گرامی بردارد.


شرکت ایده پرداز پرارین با در اختیار داشتن واحد اخذ پروژه آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه مشاوره، طراحی، نصب و اجرای سیستم های نظارت تصویری می باشد. ایده پرداز پرارین با بهره گیری از توان متخصصین دپارتمان فنی مجموعه، آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات مشتریان خود در تمامی مراحل خرید تا خدمات پس از فروش خواهد بود.

شبکه توزیع و خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر کشور حضور فعال داشته و آماده ارائه هرگونه خدمات به همکاران عزیز و مشتریان گرامی می باشد. این شرکت باور دارد که موفقیت در تمامی جنبه های کسب و کار منوط به انتخاب محصولات مرغوب با کیفیت بالا و پایبندی به استاندارد های جهانی است.ایده پرداز پرارین به منظور گسترش سطح دانش فنی، بروزرسانی اطلاعات و انتقال مطالب اقدامات مناسبی در جهت برگزاری کلاس ها و سمینارهای آموزشی برای نمایندگان، همکاران و داوطلبین عزیز انجام داده است.


ایده پرداز پرارین با در نظر گرفتن بخش عظیمی از توان فنی خود در قالب مجموعه مطالعاتی و تیم تحقیق و توسعه(R&D) توانسته است با همکاری شرکت هنسل کره، گام موثری در راستای ارائه سیستم های کار آمدتر امنیتی مطابق با نیاز های فنی شما عزیزان بردارد. در همین راستا، شاهد خواهیم بود که نسل جدیدی از سیستم های امنیتی که دارای توان بالای کاری مطابق با شرایط جوی و زیرساختی کشورمان هستند، توسط این مجموعه به بازار ارائه خواهد گردید. بر این اساس، ضمن کاهش هزینه های لازم جهت پیاده سازی سیستم های امنیتی، از بالاترین سطح کیفیت ممکن بهره مند خواهیم شد.

نام شرکت/فروشگاه*

نام مدیرعامل/مسئول*

استان

آدرس

پست الکترونیک*

تلفن ثابت*

تلفن همراه

فکس

تاریخ ثبت

محل ثبت

تصویر اساسنامه یا جواز کسب فروشگاهی

آیا تا بحال با شرکت های فعال در زمینه سیستم های نظارت تصویری همکاری داشته اید؟ لطفا نام برند را درج کنید.

پروژه های مهم انجام شده توسط شرکت خود را درج نمایید.

میانگین فروش سالیانه شرکت خود را درج کنید.

مالکیت محل کسب
مالکاستیجاره ای

درضورت تمایل نسبت به اخذ نمایندگی تمایل به ارائه کدامیک از ضمانت های ذیل را دارید.
ضمانتنامه بانکیضمانت ملکی(سند)سندچک ضمانت

لطفا پرینت ۵۰ گردش آخر حساب (مرتبط با چک ضمانت) را ضمیمه نمایید.

نام*

ایمیل*

شماره موبایل*

موضوع

پیام شما

برخی از مشتریان ما در سالهای اخیر …


و …


آدرس و تلفن

تهران  |  خیابان جمهوری | بین ولیعصر و حافظ  |  کوچه یغما  |  ساختمان ۱۱  |  طبقه دوم  |  واحد ۷ شرقی


   info@perarinco.ir     |       0 2 1 – 6 6 7 6 3 6 5 9 (fax)       |  0 2 1 – 6 6 7 6 6 2 0 0        0 2 1 – 5 4 7 1 5

papricAdmin
error: Content is protected !!